• Kardelen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Hakkımızda

Kardelen Fizik Tedavi Rehabilitasyon Görüntüleme ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti.

2008 yılında kurulan Kardelen Fizik Tedavi, Fizik Tedavi hizmeti konusunda Türkiye de ilkler arasındadır. 1998 yılından beri hizmet alanında ki deneyimimizi de içine katarak sağlık sektöründe, modern cihazlar, güler yüzlü ve profesyonel sağlık personelleri ile dalında birçok başarıya imza atan, verilen tedavilerde umutları gerçeğe dönüştürmeyi amaçlayan öncü sağlık hizmeti kuruluşudur. 

2009 yılında sürekli büyüme gerçekleştiren Kardelen Fizik Tedavi 2009-2011 yılları arasında hedeflediği kurumsallaşma faaliyetlerini Van Bölge Eğitim ve araştırma hastanesine bağlı olarak 7 Fizyoterapist, 14 sağlık personeli, 2 hasta kabul, 2 temizlik ve 1 güvenlik personeli ile günlük 400 hasta tedavisi yapılan bölgenin en büyük ve en modern tedavi merkezi olarak dikkat çeken kuruluşumuz  öncü olma yolunda ilk adımını atmıştır.

Kuruluşumuz çalışanlarını aile bireyi olarak gören bakış açısı, Hasta ve hasta yakınlarına kurulan empati ile hem çalışanlar hem de hastalar üzerinde motive edici bir etki yaratılmıştır.

2010 yılında web sitesinin interaktif olarak kullanılmasıyla, online Hasta şikayet ve öneri desteği verilmeye başlanmıştır.

2011 yılından itibaren Türkiye genelinde ilklere öncülük ederek İstanbul, İzmir, Samsun, Van, Hakkâri/Yüksekova ve Muş başta olmak üzere  bir çok tedavi merkezi kurmuş, merkezlerde 15 Fizyoterapist, 11 Ftr Teknikeri, 12 sağlık personeli, 4 Otomasyon, 6 Temizlik ve 4 Güvenlik Görevlisi 5 hasta taşıma aracı ile hizmet vermeye başlayarak sınırlarını genişletmiş ve büyümesine ivme kazandırmıştır.

Fizik Tedavi Hizmeti Sektöründeki; hizmet kalitesi, İhtiyaçlara anında cevap verme refleksi, ileri teknolojisi, Modernizasyonu, standartlara uygunluk, yaygın ve geniş hizmet yeri ile Hizmet binalarının TSE standartlarına uygun ve ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ne de sahip olan Kardelen Fizik Tedavi; çalışmalarını ismine ve hizmet gereksinimlerine yakışan bir biçimde "kalite güvence sistemi" altına almıştır.

Kuruluşumuz; “Halka hizmet Hakk’a hizmettir” motivasyonu ile hizmet sınırlarını her geçen gün daha da genişleterek yolunda kararlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Kardelen Fizik Tedavi de çağdaş hizmet hiç bitmeyecek. Çünkü sizler için daha kaliteli bir yaşam sunmanın vazifemiz olduğunun farkındayız.

Kardelen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon; her hastasını güler yüzle karşılayıp, sağlık ve gülen yüzle uğurlamayı amaç edinmiştir.

Sonrası, iyilik sağlık…